Haber

Dilan Polat’tan Liposuction yaptıran müşteri, parayı ödedikten sonra yaşadığı mağduriyeti anlattı

TikTok’ta ‘seziyoo’ isimli kullanıcı, Dilan Polat’ın güzellik merkezinde Tickle Liposuction yaptırdıktan sonra yaşadıklarını anlattı. Uygulamadan satın aldığı işlem için merkezi aradığında kendisine kötü davranıldığını ve sonrasında yaşadıklarını anlatan kadının ifadeleri gündem oldu.

Derginin gündemini meşgul eden Dilan ve Engin Polat’ın kara para aklama iddiaları soruşturmayla sonuçlandı. Ancak haklarındaki iddialar bitmek bilmiyor.

TikTok’ta “seziyoo” isimli kullanıcı, Dilan Polat’tan aldığı liposuction işlemi sonrasında yaşadığı mağduriyeti anlattı.

Uygulama üzerinden “Çift Liposuction” işlemini satın alan kullanıcı, kendisine geri dönüş yapılmadığını söyledi. Süreç için randevu almasının ardından olaylar zincirinin başladığını belirtti.

Randevu için kliniği arayan kullanıcı, personelin kendisine çok kaba davrandığını ve yalan söylediğini iddia etti.

Randevu tarihinden önce aranan kullanıcı, iki kez ertelediği randevuya “Doktorun annesi rahatsız” bahanesiyle kabul edilmediğini söyledi.

Yaşanan mağduriyetin ardından iade talebinde bulunan kullanıcı, kendisine iade yapılamayacağının söylendiğini de belirtti.

İşte o görüntü:

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

-
Başa dön tuşu