Haber

Tutuklu Bahar Candan ve Nihal Candan Cezaevinde İlk Günden Ortalığı Karıştırdı

Mahkeme tarafından dolandırıcılık ve kara para aklama suçlamasıyla tutuklanan Bahar ve Nihal Candan kardeşlerin gönderildikleri cezaevinde ilk gün olay çıkardıkları iddia edildi. Bahar Candan’ın cezaevi müdürüyle tartıştığı iddia edildi.

Dolandırıcılık ve kara para aklama suçlamasıyla gözaltına alınan Bahar ve Nihal Candan kardeşler tutuklandı.

Cezaevine sevk edilirken “Asıl suçlular dışarıda, beni filme alıyorsunuz. Ünlü olduğum için cezaevine giriyorum” diyen Bahar Candan’ın, cezaevine girerken infaz koruma memuruyla gerginleştiği iddia edildi.

Süreci takip eden gazeteci Emrullah Erdinç, yayınında şu değerlendirmeleri yaptı:

“Nihal’in cezaevinde çok sık ağladığını, sürekli ağladığını ve hiç konuşmadığını ancak Bahar Candan’ın biraz daha saldırgan olduğunu ve infaz koruma memurlarıyla sürekli tartıştığını öğrendim.”

Erdinç şöyle devam etti: “Bahar sürekli ortamdan şikayetçi olduğu için görevliler birkaç yerde sesini hafifçe yükseltti. Buranın Etiler’deki lüks restoran olmadığı konusunda uyardı.”

“Bahar Candan ilk sabah sayım için kalkmak istemediğinden infaz koruma memurları sayım için orada durup kendisini uyardılar. Bahar ve Nihal Candan’ın yemekleri beğenmemesi en büyük şikayetleriydi.”

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu