Ekonomi

Koray Yıldız, Monster Notebook’un Ticari Genel Müdür Yardımcısı (CCO) olarak atandı.

Teknoloji şirketlerinde 20 yılı aşkın deneyime sahip olan Koray Yıldız, Monster Notebook’un yeni Ticari Genel Müdür Yardımcısı (CCO) olarak atandı. Yıldız, şirketin Satış, Pazarlama, Müşteri Deneyimi ve Oyun segmenti faaliyetlerinin yönetiminden sorumlu olacak.

Yüksek performanslı bir bilgisayara ihtiyaç duyan tüm kullanıcılara hitap eden Monster Notebook’ta üst düzey bir atama yapılmış. Teknoloji şirketlerinde 20 yılı aşkın deneyime sahip olan Koray Yıldız, Monster Notebook’un Ticari Genel Müdür Yardımcısı (CCO) oldu.

1999 yılında Orta Doğu Teknik Üniversitesi (ODTÜ) Makine Mühendisliği Bölümü’nden mezun olan Koray Yıldız, 2007 yılında PennState Üniversitesi’nde Pazarlama ve Tedarik Zinciri üzerine İşletme Yüksek Lisans (MBA) programını, 2009 yılında ise The Wharton School’da finans eğitimi almıştır. .

Koray Yıldız, 20 yılı aşkın süredir ABD, BAE, Türkiye ve Suudi Arabistan gibi ülkelerde satış, pazarlama ve iş geliştirme alanlarında liderlik rolleri üstlenmiştir. 2011 yılından bu yana Intel’in satış ve pazarlama departmanlarında üst düzey yönetici olarak görev yapmaktadır ve son olarak Intel Orta Doğu bölge Perakende Satış Müdürü görevini üstlenmiştir. Monster Notebook’un yeni CCO’su olarak görev yapan Yıldız, şirketin küresel ticari faaliyetlerinin yönetiminden sorumlu olacak.

 

Kaynak: (BYZHA) Beyaz Haber Ajansı

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu